Grāmata "Improvizē savai izaugsmei"

Grāmata paredzēta profesionāļiem, kas jūtas iestrēguši savā karjeras stāstā un vēlas spert nākošo, drošo soli nezināmā virzienā, lai justos aizrautīgi un jēgpilni.

Grāmatā atradīsiet vienkāršas un pielāgojamas metodes, ar kurām iespējams identificēt:

  • kas sagādā aizrautību
  • kuras ir stiprās puses,
  • kā veidot "drošības spilvenus"

kā arī praktizēt:

  • drosmi darīt
  • pacietību, ka izmaiņas notiek pamazām
  • spēju pielāgoties negaidītajam un neparedzamajam
  • uzticēšanos saviem spēkiem

Iegādāties

Mārtiņš Daugulis sociālantropologs, Rīgas Stradiņa universitātes, Politikas zinātnes katedras vadītājs

"Kas ir vērtīgākais mūsdienās, kad visu it kā var pats atrast informācijas pasaulē? Sniegtā padoma, informācijas un zināšanu patiesums! Aijas Iesalnieces grāmata ir patiesa! Ne tikai tāpēc, ka vairākos notikumos no Aijas atklātajiem stāstiem pats esmu bijis klāt un “ūsas mērcējis”, bet arī tāpēc, ka lasītājs uzreiz sajutīs autores zināšanu un pieredzes apjomu, kas pārbaudīts un tālāk pārbaudāms mums atpazīstamās ikdienas situācijās.

Aija Iesalniece iesaka tikai “reālas metodes” sava talanta izkopšanai. Tās prasa drosmi, bet autore atklāj veidus kā drosmi veicināt. Tās prasa atklātību pret sevi, bet Aija ar atklātību rāda piemēru. Visbeidzot, autores stāstījuma veids ļauj sakārtot sevi – savas domas, emocijas un izaugsmes ceļu, jo grāmatas saturs ir metodiski izklāstīts. Kopumā tas lasītājam rada sajūtu, ka esi saņēmis ne tikai ceļa karti, bet arī vērtību
kompasu. Atliek tikai atvērt durvis un doties jaunu zināšanu un prasmju pielietošanas pasaulē!" 

Par autori

Aija Iesalniece ir pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā. Improvizatore ar 20+ gadu stāžu, uzņēmēja un pieredzējusi augstākā līmeņa vadītāja. Vieslektore RTU, RSU un Turībā komunikācijas un improvizācijas jomā. Starptautiskās pielietojamās improvizācijas apvienības (Applied Improvisation Network) biedre. Sertificēta supervizore un vadības psiholoģijas maģistre, kas savā darbā pētījusi un izstrādājusi improvizācijas teātra metožu pielietojumu supervīziju un koučinga sesijām. Ar pētījuma rezultātiem dalījusies arī starptautiskās konferencēs par pielietojamo improvizāciju.

Iegādāties

Atsauksmes

Lasīju lēnām, izspēlējot katru no piedāvātajām metodēm. Viņas liek daudz ko pārdomāt, izanalizēt sevī. Bija interesanti atklāt lietas, kuras pats sev iepriekš līdz galam nebiju atklājisGrāmatu varu salīdzināt ar smalkmaizīti. Ar rožmaizīti. Patiesa, saprotama, interesanti un viegli lasāmaEs lasīju laikā, kad patiešām vajadzēja pateikt dažām lietām "nē". Tava grāmata iedeva spēku to beidzot izdarīt. PaldiesPatiesa, atklāta, drosmīga, palīdzoša un atbalstoša. PaldiesMan ļoti patīk, kā Tu sarunājies ar grāmatas lasītāju. Bija sajūta, ka esi tepat blakus.Jutos droši darīt un izmēģināt. Paldies!Vēl atsauksmes atrodi šeit

Iegūsti grāmatu ar autores parakstu

Grāmata kā dāvana sev pašam, vai Tev svarīgam cilvēkam. Pasūti un iegūsti grāmatu ar autores ierakstu.

Maini savu ikdienu, praktizē drosmi darīt un iepazīsti savas stiprās puses ar vieglām, aizraujošām un jautrām metodēm, kuras vari viegli pildīt kā vienatnē, tā domubiedru kompānijā.

Iegādāties

Lasām grāmatu kopā

Es šķiru lapas, Tu saki stop, es nolasu, kur esam trāpījuši!

Un tālāk.. tālāk jau tiekamies grāmatā :)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.