Aija Iesalniece

uzņēmēja, biznesa trenere

Sertificēta supervizore ar maģistra grādu vadības psiholoģijā un supervīzijā. Grāmatas "Improvizē savai izaugsmei autore". Viena no 60 pasaulē atzītiem pielietojamās improvizācijas profesionāļiem

Uzņēmuma "Runas Rāmis" vadītāja, pieredzējusi augstākā līmeņa vadītāja, pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā.
RSU, RTU un augstskolas "Turība" vieslektore.
Komunikācijas, runas, sadarbības un līderības trenere ar plašu profesionālo pieredzi starptautiskā komandu vadībā.
Iedvesmas runātāja kā vietējās, tā starptautiskās konferencēs ("Rosinātava", "Future of the Contact centers", "Applied improvisation Global conference" 2021., 2022.  u.c.).

Izstrādājusi un ieviesusi pielietojamās improvizācijas metožu izmantošanu supervīziju un koučinga sesijās.
Supervīzora darbā izmantoju kā koučinga, tā arī mentoringa un pielietojamās improvizācijas metodes. Fokusējos uz tagadnes situāciju un piemeklēju atbalstošas metodes katram klientam un situācijai individuāli.

Piedāvāju individuālās mācības un konsultācijas par:

  • veiksmīgu un iedvesmojošu vadību
  • psiholoģiski drošas vides veidošanu 
  • pārliecinošu un autentisku komunikāciju
  • pārmaiņu ieviešanu un vadību
  • veiksmīgu sadarbību un risinājumu atrašanu
  • stresa un emociju vadību
  • spēju kvalitatīvi reaģēt neparedzamos apstākļos un dinamiskā vidē

Applied improvisation network Global conference

Pielietojamās improvizācijas tīkla starptautiskā konference Barselonā, Aijas Iesalnieces AINx Talk runa - Identificē savu "tagad", lai veidotu savu "tālāk", pielietojot improvizāciju. 

Vidzemes plānošanas reģiona konference uzņēmējiem - Improvizācija, Inovācija

Aijas Iesalnieces atklāšanas runa: Improvizācija - rīks negaidītām biznesa situācijām. .

Ko es daru ārpus darba?

:)Improvizācijas teātris

Kopš 2000. gada esmu improvizācijas teātra aktrise. Sāku šo aizraušanos Valmierā, atnākot uz Rīgu 13 gadus spēlēju Latvijas improvizācijas teātra šūpulī "Hamletā" , vēlāk kopā ar biedriem izveidoju Latvijā pirmo angliski spēlējošo improvizācijas teātri "LettiNoir". Mīlu doties uz ārvalstu starptautiskajiem improvizācijas festivāliem, lai uzspēlētu kopā ar pasaules labākajiem (un pie reizes arī paceļotu).

Ceļošana

Citu kultūru iepazīšana paplašina redzes loku, paaugstina empātiju un toleranci pret dažādību. Tieši tādēļ, kad iespējams, mīlu doties uz vēl neiepazītām valstīm un kultūrām. Līdz šim, tālākās iepazītās valstis ir bijušas Dominikākas republika, Meksika, Argentīna, Indija un  Dienvidāfrikas republika.Vismīļākās - Jordānija un Gruzija.

Sniega dēlis

Pozitīvajā psiholoģijā ir tāds termins "plūsma" jeb flow. Tas apzīmē stāvokli starp "visu māku - garlaicīgi" un "man ir dusmas, jo šis ir par sarežģītu". Plūsmas stāvoklī ir tā patīkamā aizrautības sajūta, kad apstājas laiks un gribās darīt vēl un vēl. Man tā ir, kad braucu ar sniega dēli. Es ne tuvu neesmu izcila sportiste, bet man šis sporta veids ļoti patīk. Vasarā to pašu sajūtu ķeru, braucot ar veikbordu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.