Aija Iesalniece

Sertificēta supervizore ar maģistra grādu vadības psiholoģijā un supervīzijā.

Uzņēmuma "Runas Rāmis" vadītāja, pieredzējusi augstākā līmeņa vadītāja, pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā.
RSU, RTU un augstskolas "Turība" vieslektore.
Komunikācijas, runas, sadarbības un līderības trenere ar plašu profesionālo pieredzi starptautiskā komandu vadībā.
Iedvesmas runātāja kā vietējās, tā starptautiskās konferencēs ("Rosinātava", "Future of the Contact centers", u.c.).


Izstrādājusi un ieviesusi pielietojamās improvizācijas metožu izmantošanu supervīziju sesijās.
Supervīzora darbā izmanto kā koučinga, tā arī mentoringa un pielietojamās improvizācijas metodes. Fokusējas uz tagadnes situāciju un piemeklē atbalstošas metodes katram klientam un situācijai individuāli.


Specializējas individuālajā un grupas supervīzijā jaunajiem uzņēmējiem, dažādu līmeņu vadītājiem un profesionāļiem, kas meklē savu īsto aicinājumu.
Piedāvā arī komandu supervīzijas uzņēmumiem.

Mans stāsts

Manā LinkedIn profilā atradīsi manu profesionālo stāstu. Tomēr tam ir arī otra puse. Tā, kura aizveda man līdz šodienai. Es ilgus gadus veidoju savu karjeru apmācību un klientu apkalpošanas jomā, nokļūstot līdz augstākajam punktam, kurā vadīju uzņēmuma grupas klientu apkalpošanas departamentus 16 valstīs visā pasaulē. 

Stratēģija, augstākā vadība, neskaitāmi komandējumi, lēmumu pieņemšana un, protams, atbilstoša alga. Tomēr, lai arī šķietami strādāju un dzīvoju sapņu dzīvi, iekšā maza balss nepārtraukti atgādināja, ka šis nav mans īstais aicinājums. 


Neapmierinātība, aizkaitinātība, motivācijas zudums, stress, darba un dzīves līdzsvara trūkums..

Tādēļ pirms vairākiem gadiem aizgāju prom no gadiem ilgi veidotās karjeras, lai sāktu visu no nulles, pilnīgi citā jomā. 

Šobrīd, savā privātpraksē piepildu savu aizraušanos - palīdzēt profesionāļiem un dažādu līmeņu vadītājiem sasniegt savas profesionālās izaugsmes Everestu. Vai arī... iekarot pilnīgi citu profesionālo Everestu, sākot no paša sākuma. 


Un tagad mana ikdiena ir tādas emocijas un sajūtas kā prieks, aizrautība, sajūsma, lepnums, motivācija, apņēmība. Jā, pa reizei jorpojām šaubas, bažas un bailes. Bez tā jau nu nekā ikvienam cilvēkam :)

Mana pieredze kā lielu uzņēmumu augstākā līmeņa vadībā, tā arī visa uzsākšanā no nulles un savas uzņēmējdarbības atvēršanā man palīdz daudz dziļāk izprast dažādus profesionālos izaicinājumus un atrast tos veidus un metodes, kas ir atbalstošas un uz rezultātu virzošas katrā unikālajā situācijā.


Ārpus profesionālās ikdienas

Improvizācijas teātris

Kopš 2000. gada esmu improvizācijas teātra aktrise. Sāku šo aizraušanos Valmierā, atnākot uz Rīgu 13 gadus spēlēju Latvijas improvizācijas teātra šūpulī "Hamletā" , vēlāk kopā ar biedriem izveidoju Latvijā pirmo angliski spēlējošo improvizācijas teātri "LettiNoir"

Ceļošana

Citu kultūru iepazīšana paplašina redzes loku, paaugstina empātiju un toleranci. Tieši tādēļ, kad iespējams, mīlu doties uz vēl neiepazītām valstīm un kultūrām. Līdz šim, tālākās iepazītās valstis ir bijušas Dominikākas republika, Meksika, Argentīna, Indija un  Dienvidāfrikas republika.Vismīļākās - Jordānija un Gruzija.

Sniega dēlis

Pozitīvajā psihologijā ir tāds termins "plūsma" jeb flow. Tas apzīmē stāvokli starp "visu māku - garlaicīgi" un "man ir dusmas, jo šis ir par sarežģītu". Plūsmas stāvoklī ir tā patīkamā aizrautības sajūta, kad apstājas laiks un gribās darīt vēl un vēl.Man tā ir, kad braucu ar sniega dēli. Es ne tuvu neesmu izcila sportiste, bet man šis sporta veids ļoti patīk.

Supervīzijas dienas 2020

Zemāk vari daudz detalizētāk iepazīties ar supervīziju un to, kā tā palīdz profesionālajos izaicinājumos. Šajā video vari iepazīties arī ar mani, kā Supervīziju 2020 dienu vadītāju.

Kvalifikācija

Esmu sertificēta supervizore,  Latvijas Supervizoru apvienības biedre ar maģistra grādu supervīzijā un vadības psiholoģijā. Novadījusi vairāk kā 500 individuālās un grupu supervīzijas sesijas.

Esmu palīdzējusi profesionāļiem atgriezties darba tirgū, pārvarēt Covid pandēmijas izaicinājumus, atrast savu īsto aizraušanos, atrisināt darba konfliktsituācijas un veidot darba un privātās dzīves līdzsvaru.