Supervīzija grupā

Kas ir supervīzija:

Supervīzija ir konsultatīvs atbalsts profesionālajos jautājumos, izaicinājumos un notikumos. Viens no galvenajiem ieguvumiem ir patstāvīga profesionālās efektivitātes un jaudas palielināšanās. 

Kas ir supervīzija grupā:

Neliela (6-10) vienas jomas profesionāļu grupa, kura nav savstarpēji atkarīga (nav padoto attiecības, nav kolēģi vienā uzņēmumā). Grupas sastāvs ir nemainīgs un viss grupā apspriestais ir konfidenciāls. Katrā tikšanās reizē grupas dalībnieki izvirza sev aktuālus jautājumus vai izaicinājumus un pie to risināšanas ķeras visa grupa. Lielākais ieguvums ir tieši dalībnieku dažādība un individuālā pieredze / zināšanas, kas kopā palīdz paplašināt redzes loku, iegūt pārliecību par speramajiem soļiem, kā arī dod tik svarīgo apziņu - tu neesi viens. 

Jaunas idejas

Iegūsti jaunas idejas savu situāciju risināšanai vai uzlabošanai. 

Paplašināta pieredze

Iepazīsti citus vadītājus, viņu pieredzi, skatījumu un risinājumus ikdienas situācijām. Uzzini ar kādiem izaicinājumiem saskaras citi, atrodi kopīgo, dalies savā pieredzē un izmanto citu pieredzi.

Atbalsts

Grupas primārais uzdevums katru reizi ir atbalstīt grupas biedru tā, kā viņam/ai ir vajadzīgs. Ar padomu, ar citu skatu punktu, ar līdzās būšanu un arī padalīšanos ar savām neveiksmēm, lai Tu zini, ka neesi viens tāds.

Izaugsme

Katra sesija ir veltīta konkrētiem darba izaicinājumiem (dalībnieku noteiktiem). Sesijā uzzini kā teoriju, tā praksi un dažādas pieredzes,  pēcāk to pēc vajadzības pielietojot savā darbā

Grupas supervīzija vadītājiem 

(klātienē, Rīgā)

Vadītājs ir vientuļa profesija. Jā, ir komanda, ir arī kolēģi līdzīgās pozīcijās, tomēr nereti ir profesionālie jautājumi, kurus dažādu iemeslu dēļ nav iespējams apspriest ne ar komandu, ne kolēģiem, ne savu vadītāju. Tieši šajās situācijās parādās vislielākais grupas supervīzijas ieguvums vadītājiem. 

Uz grupu Tu vari nest jebkuru sev svarīgu profesionālo izaicinājumu, sākot ar sadarbību komandā, turpinot ar jaunumu ieviešanu un noslēdzot arī ar darba un dzīves balansu vai pat pārdomām par profesijas maiņu. Tu iegūsi gan veselu profesionāļu komandu, kas palīdz Tavos izaicinājumos, gan arī daudz jaunas pieredzes un skatījumu, līdzdarbojoties grupas biedru jautājumu risināšanā.

Tikšanās laiks: otrdienas 15:00-17:00, reizi mēnesī

Tikšanās vieta: Rīga, Baložu iela 18, 2.stāvs

Datumi: 28.februāris; 21.marts; 18. aprīlis; 23.maijs; 13. jūnijs; 4.jūlijs

Ieguldījums: 210 eiro (35 eiro / sesija)

Rezervē savu dalību supervīzijai grupā

Ziņojumā norādi, kuru uzņēmumu pārstāvi (lai varu nodrošināt, ka nebūs grupā Tavi kolēģi)Pirkumu grozs